6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
МЕДАЛИ ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА СПОРТЕН КЛУБ "РИЦАР" ОТ 11. МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН ДЕТСКИ ТУРНИР "КУПАТА НА ЛЪВЧЕТАТА" PDF Печат Е-поща
Автор: Рицар
Понеделник, 29 Май 2017г. 19:54ч.

lion5      lion4                                                                                         lions1 3

На 27-28 май 2017 г. за единадесета поредна година в София се проведе Международният шахматен детски турнир "Купата на лъвчетата", който  събра над 100 деца, сред които имаше изявени шахматисти от страната във възрастовите групи до 8 г., до 10 г. до 12 г. и до 14 г. (съответно за момичета и момчета). Състезателите на Спортен клуб "Рицар" също се включиха в турнира, като някои от тях са със солиден състезателен опит, а други направиха поредната крачка към големите шахматни битки и победи.

При момичета до 8 г. Александра Лилова спечели сребърен медал, Ангелика Николова зае второ място при момичета до 10 г., а при  момчета до 12 г. Борис Дамянов спечели бронзов медал.

Малките ни шахматисти завоюваха отличия и в конкурса по решаване на задачи: Стефан Желев ( до 7 г.) и Борис Дамянов (до 14 г.) спечелиха бронзовите медали.

lion6     lions1 1

Поздравления за участието на всички малки рицари, които се включиха в състезанието: Евгения Атанасова, Вероника Пантева, Кристиян Игнатов, Кирил Иванов, Максим Кехайов, Стефан Иванов, Стефан Желев, Никола Иванов, Борис Дамянов, Александра Лилова, Анна-Мария Иванова, Лея Савова и Ангелика Николова, както и за техния треньор Георги Николов, който също се качи на почетната стълбичка. Спортен клуб "Рицар" зае второ място в отборното класиране!

lions1 2

Сребро за СК "Рицар" в отборната надпревара

Последна промяна от Петък, 06 Октомври 2017г. 20:51ч.

Начало Начало Последни новини МЕДАЛИ ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА СПОРТЕН КЛУБ "РИЦАР" ОТ 11. МЕЖДУНАРОДЕН ШАХМАТЕН ДЕТСКИ ТУРНИР "КУПАТА НА ЛЪВЧЕТАТА"