БРОНЗОВ МЕДАЛ ЗА СК ''РИЦАР'' ОТ НИК 'КУПА ТРАЯНА' PDF Печат Е-поща
Автор: Рицар
Сряда, 24 Януари 2018г. 20:43ч.

obshta  boris

Борис Дамянов (4.5 т.) се класира на трето място във възрастова група - момчета до 14 г. на Третия международен детски шахматен турнир "Купа Траяна", 19-21 януари 2018 г., Стара Загора.

Изключително добро бе и представянето на Иван Дойчев (момчета до 10 г.), който спечели 4.5 т., като допусна само две загуби от Патриция Найманова (4-то място в генералното класиране и  шампион при 14-годишните) и Васил Кондов (момчета до 12 г.), който зае 7-мо място в генералното класиране. В турнир Б Стефан Желев зае 8 място с 4 т.

iwan  stefi

Поздравления и за  участието на Вероника Пантева, Анна Мария Иванова, Валентин Данов, Маским Кехайов и Александра Лилова, които при силната конкуренция на турнира показаха силен дух и любов към шахматната игра!

aleks anna maksi walyo                                                                                                   weronika

Последна промяна от Сряда, 24 Януари 2018г. 21:56ч.

Начало Начало Последни новини БРОНЗОВ МЕДАЛ ЗА СК ''РИЦАР'' ОТ НИК 'КУПА ТРАЯНА'